Aktualności

P102096910.05.2017 r. Nasza Szkoła była organizatorem Gminnych Rozgrywek Minipiłki Nożnej Chłopców. Zawody były rozegrane na Stadionie Orlik w Skrzyszowie. W rozgrywkach wzięło udział wszystkie sześć szkół z terenu gminy. Po rozegraniu czterech spotkań nasza reprezentacja ostatecznie zajęła czwarte miejsce.

CAM01149

W piątek 24.03.2017 r. dziewięcioosobowa reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w Gminnych Rozgrywkach Mini piłki Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Po czterech ciężkich meczach nasi chłopcy uplasowali się na bardzo dobrym trzecim miejscu. Gratulacje!!!

P1020423

Nasz znakomicie spisujący się tenisowy  duet w składzie: Nicola Salawa (kl. IV) oraz Julia Zabawa (kl. VI) wywalczył drugie miejsce w Finale Powiatowym Dziewczęcego Drużynowego tenisa stołowego. Zawody rozegrane były w Zakliczynie 23.11.2016 r. Nasze zawodniczki uległy jedynie niepokonanemu od kilku sezonów zespołowi z Poręby Radlnej, awansując do Finału Rejonowego.

p1020369

15.11.2016 r. W Szkole Podstawowej w Wielkiej Wsi rozegrane zostały Półfinały Powiatowe Indywidualnego Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców, a 18.11.2016 r. odbyły się Półfinały Powiatowe Drużynowego Tenisa Stołowego. W zawodach indywidualnych znakomite drugie miejsce wywalczył Kewin Salawa,  zaś Nicola Salawa w kategorii dziewcząt – piąte. W rozgrywkach drużynowych nasz dziewczęcy zespół deblowy zajął wysokie drugie miejsce.