Dzień Seniora 2019′

P1050880Każdego roku nasza szkoła gości Babcie i Dziadków uczniów i dzieci z oddziału przedszkolnego. Tegoroczne spotkanie z Seniorami stało się okazją do zaprezentowania wielu talentów naszych uczniów, którzy pod kierunkiem nauczycieli przygotowali niezwykły program artystyczny pod hasłem „Mam talent”. Uczniowie popisali się śpiewem, recytacją, tańcem i grą na cymbałkach. Rzeczywiście wykazali się ogromnym talentem, czego dowodem były gromkie brawa. Dzieci nie zapomniały także o życzeniach zdrowia i drobnych upominkach dla swoich Babć i Dziadków. W umieniu Grona Pedagogicznego życzenia na ręce naszych Gości złożyła Pani Dyrektor. Wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie i zaszczycili swoją obecnością, serdecznie dziękujemy.