„Dzień Seniora” w naszej szkole

P1020815Dnia 26 stycznia 2018 roku, zgodnie z wieloletnią tradycją panującą w naszej szkole, odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Seniora. Słowa miłości, radości i wdzięczności wyrecytowali, wyśpiewali, wytańczyli i zainscenizowali swym dziadkom uczniowie klas młodszych pod kierunkiem swoich wychowawców: p. Urszuli Antosz, p. Bogumiły Janigi i p. Danuty Zając. Radosne występy wnuków zostały nagrodzone gromkimi brawami i serdecznymi uśmiechami. Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali tradycyjne „Sto lat”, po czym p. Dyrektor Szkoły, Natalia Kalemba złożyła Seniorom serdeczne życzenia, podkreślając przy tym Ich ogromną rolę w wychowaniu wnucząt. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze, przy herbatce, przepysznych ciastach upieczonych przez mamy naszych uczniów oraz magicznych sztuczkach pana iluzjonisty.