Ekologiczne inspiracje

„Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz”. Albert Einstein

W piękny jesienny dzień uczniowie  wraz z opiekunami  prowadzili hodowle szkolne. Ekologia to nauka o strukturze i funkcjonowaniu przyrody, zajmująca się badaniem oddziaływań pomiędzy organizmami a ich środowiskiem oraz wzajemnie między tymi organizmami.

Dlatego o piękne otoczenie szkoły należy dbać. Uczniowie wiedzą, że przyroda w jesiennej odsłonie przygotowuję się do zimowego odpoczynku. Trzeba zadbać o szkolną roślinność, a jesienne nasady wiosennych cebul szafranu spiskiego będą cieszyły nas na wiosnę. Po udanej akcji balonowa zabawa. Śmiechu było co niemiara. Z ekologicznym pozdrowieniem zapraszamy na wiosnę, by podziwiać budzącą się do życia przyrodę.