Gminne Rozgrywki Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców

W piątek 20.11.2015 r. roku w Zespole Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie nasi uczniowie reprezentowali naszą szkołę w Gminnych Rozgrywkach Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców. Rywalizacja zakończyła się bardzo pomyślnie dla naszej reprezentacji. Nasza najmłodsza zawodniczka – Nicola Salawa wywalczyła pierwsze miejsce  w kategorii dziewcząt, zaś w rozgrywkach chłopców drugie miejsce zdobył Kewin Salawa. W grze podwójnej dziewcząt nasza para deblowa w składzie: Nicola Salawa i Julia Zabawa, które pokonały wszystkie przeciwniczki  zdobywając pierwsze miejsce. Drużyna chłopców  w składzie: Kewin Salawa i Kacper Tuman – uzyskali bardzo dobre drugie miejsce. Zwycięstwa gwarantują naszej szkole możliwość udziału w kolejnym etapie rozgrywek na szczeblu powiatowym.