II Festyn rodzinny

dzieci-707x500Występ szkolnych klaunów rozpoczął II Festyn Rodzinny zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 2 im. Ks. Piotra Skargi w Skrzyszowie. Swoje talenty artystyczne zaprezentowali również, w tańcu i piosence, zarówno najmłodsi jak i starsi uczniowie naszej szkoły, których występy zapowiadali i cały festyn prowadzili – jako konferansjerzy nauczyciele naszej szkoły: pani Elżbieta Barnaś i ksiądz Marcin Pikul. W ten wyjątkowy dzień humory wszystkim dopisywały szczególnie.I nawet chwilowe opady deszczu nie zmazały uśmiechów na naszych twarzach. Kiedy tylko wodzirej rozpoczął zabawy integracyjne przybyli mieszkańcy i wszystkie dzieci ruszyli do zabawy, by wesoło powitać występ Mażoretek, które zachwyciły swym marszem w takt muzyki. Cały czas jednocześnie działała loteria fantowa ciesząca się niezwykłą popularnością. Każdy los bowiem brał udział w losowaniu nagród głównych, na które składały się m. in. : srebrna biżuteria, sprzęt kuchenny i AGD oraz biurko szkolne.Warto szczególnie wspomnieć o występie zespołu muzycznego „DE  FACTO”, którego skoczne dźwięki zapraszały gości do tańca i pląsów. Nieopodal, na boisku szkolnym, rozgrywały się mecze piłki nożnej, w których brali udział nie tylko uczniowie ale i absolwenci naszej szkoły. Natomiast miłośników koni zobaczyć można było na ich grzbiecie pełnych zadowolenia i dumy. Cóż to za szczęście dosiąść ulubionego wierzchowca! Lecz nie zapominajmy o naszych najmłodszych, którzy wesoło bawili się na dmuchań-cach, zjeżdżając raz za razem. To dopiero była zabawa! Spragnieni i głodni mogli zjeść pyszne słodkości, kiełbaski, bigos i frytki oraz napić się kawy lub herbaty. Sklepik „Pod chmurką” zapraszał zaś na zimne napoje i lody. Cóż! Zabawa była wspaniała. Pani Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Skrzyszowie szczególnie i gorąco dziękują wszystkim wspaniałomyślnym sponsorom. Podziękowania składamy także na ręce gości, którzy przyjęli nasze zaproszenie i mimo chwilowych opadów deszczu przybyli, by móc wspólnie z nami bawić się i cieszyć tym dniem. Zdjęcia z festynu w galerii – ZAPRASZAMY!