Jak co roku w karnawale, wszyscy bawią się wspaniale!

W lutym 2022′ w naszej szkole odbył się bal karnawałowy klas O-III. Miał on miejsce w sali gimnastycznej, która ozdobiona w kolorowe balony i serpentyny wyglądała inaczej niż zwykle. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy.

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Wśród nich były: Księżniczki, Biedronka, Aniołki, Syrenka, Policjanci, Pirat, Spider-Man. Jedni budzili podziw, inni nawet przerażenie.

Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka, tańce solo i w parach. Nauczyciele urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami i zabawami. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli słodyczami.

W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek, przygotowany przez mamy.

Punktem kulminacyjnym zabawy karnawałowej był wybór królowej balu, którą została uczennica klasy I – Oliwia Zegar, przebrana za Biedronkę. Ocenie podlegał nie tylko strój, ale również umiejętności taneczne.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za przygotowanie pięknych balowych strojów i poczęstunku.

Zapraszamy za rok!😊