Konkurs o ruchu drogowym

IMG_20190426_120736W dniu 26.04.2019 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Zalasowej odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Rywalizacja obejmowała test z zakresu ogólnej wiedzy o przepisach ruchu drogowego, ze znajomości zasad bezpiecznego zachowania się na skrzyżowaniach, a także umiejętności praktycznych jazdy na rowerze po torze przeszkód. Punkty zdobyte indywidualnie zsumowano wraz z punktacją za umiejętności związane z udzieleniem przez drużynę pierwszej pomocy w konkretnej sytuacji zadaniowej. Zawodnicy walczyli w dwóch kategoriach wiekowych. Nasza reprezentacja w składzie: Julita Smoleń, Jakub Salawa oraz Bartosz Zegar startowała w kategorii klas VII i VIII.