Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – mój autorytet”

Uczniowie klas 1 – 3 wzięli udział w konkursie plastycznym “JAN PAWEŁ II – MÓJ AUTORYTET”. Tematem prac konkursowych był „Święty Jan Paweł II w oczach dzieci i młodzieży”. Dzieci z zaangażowaniem wykonywały piękne prace konkursowe ukazujące naszego papieża Polaka – Św. Jana Pawła II. Najważniejszym celem konkursu było propagowanie wartości chrześcijańskich, ale także prezentowanie dzieciom i młodzieży postaci papieża Jana Pawła II, jako najwyższego autorytetu moralnego współczesnego świata. Niezwykle istotne było również ukazanie związków Papieża z Małopolską, a także kształtowanie i rozwijanie u uczniów uzdolnień plastycznych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 30 kwietnia 2021 roku, trzymamy kciuki za naszych najmłodszych uczniów i życzymy powodzenia.