Obchody „Dnia Nauczyciela”

12 października w szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, zwany potocznie Dniem Nauczyciela. Była to wspaniała okazja do zaprezentowania całej gamy możliwości artystycznych naszych uczniów. Na ten niezwykły dzień dzieci klas II i III, przedstawiciele SU oraz członkowie chóru szkolnego pod kierunkiem pań: Danuty Zając, Bogumiły Janigi i Marii Janas przygotowali program artystyczny pod hasłem „Moc gorących życzeń”.

Wierszem i piosenką dziękowali pedagogom za przekazaną wiedzę, cierpliwość, zaangażowanie, zrozumienie i wsparcie. Złożyli poetyckie życzenia i wyśpiewali z serca płynące słowa wdzięczności. Uświadomili też pozostałym uczniom, że edukacja to „ważna sprawa”, natomiast nauka to „klucz potęgi”, dzięki któremu mogą realizować swoje marzenia w dorosłym życiu.