„Odblaskowa szkoła” – FINAŁ

20161027_1698690527_p1020199W  dniu  25.10.2016 r.  nastąpiło uroczyste podsumowanie prowadzonej od września b.r. w szkole akcji „Odblaskowa Szkoła”,  w trakcie którego uczniowie klas I-III oraz IV – VI zaprezentowali się w montażu słowno-muzycznym o bezpiecznym poruszaniu się po drogach. Ważnym punktem programu był pokaz udzielania pierwszej pomocy – przypomnienie ogniw „łańcucha przeżycia”, oraz prezentacja na fantomie resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Następnie odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród za udział w konkursach: plastycznym i wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Uroczystość tę uświetnili swoja obecnością Pan Wójt Gminy Skrzyszów mgr inż. Marcin Kiwior oraz kierownik Posterunku Policji  w Skrzyszowie asp. szt. Łukasz Grzebieniowski.