Olimpiada Trój-dyscyplinarna

20160611_2098050589_p1010599Zakończyła się właśnie Gminna Olimpiada Trójdyscyplinarna, która łącząc ortografię, matematykę i sport zgromadziła w murach Szkoły Podstawowej Nr 2 im. ks. Piotra Skargi sześć drużyn reprezentujących szkoły podstawowe Gminy Skrzyszów. Honorowy patronat nad olimpiadą objął pan wójt, mgr inż. Marcin Kiwior, który pogratulował uczniom odwagi, samozaparcia, czyli cech czyniących z nich zwycięzców na każdym etapie współzawodnictwa. Zespoły pracowały w skupieniu i z dużym zaangażowaniem, by dojść do celu i zostać zwycięzcą. Po zakończeniu zaciętych zmagań ogłoszono wyniki. Oto one:
I miejsce: drużyna „Omnibusy” z Zespołu Szkoły podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Szynwałdzie.
II miejsce: „Ekipa z Łękawicy” ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Łękawicy.
III miejsce: „Kornel Team” ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Ładnej.
Uczniowie zadowoleni i z uśmiechniętymi buziami opuścili mury naszej szkoły.