Olimpiady z j. angielskiego w Łękawicy

Olimpiady AW Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Łękawicy w dniu 19 maja 2017 r. odbyła się Gminna Olimpiada z Języka Angielskiego dla uczniów klas I-III. Uczeń klasy III – Jakub Pietruszka –  wywalczył II miejsce na podium.  Konkurs obejmował umiejętności w zakresie czytania ze zrozumieniem, znajomości słownictwa, struktur komunikacyjnych,  gramatycznych oraz podstawowej wiedzy o Wielkiej Brytanii. W tym samym dniu uczniowie klas IV-VI zmagali się z zadaniami w V Gminnej Olimpiadzie Wiedzy o Wielkiej Brytanii zorganizowanej również w Szkole Podstawowej  w Łękawicy. Uczennica naszej szkoły – Oliwia Sarad – wykazała się wspaniałą wiedzą na temat Wielkiej Brytanii i zdobyła I miejsce w konkursie.