Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w oddziale przedszkolnym…

Boże Narodzenie 2020 tuż, tuż. Dzieci z oddziału przedszkolnego w ostatnim tygodniu miały dużo pracy. Przygotowały świąteczne dekoracje, ubrały choinkę, która zdobi salę zajęć, upiekły świąteczne pierniczki, uczyły się kolęd, piosenek i wierszy o choince i Bożym Narodzeniu. Pomagały także w strojeniu dużej szkolnej choinki, która sprawiła, że w szkole zapanował świąteczny nastrój.

Został on jeszcze spotęgowany znalezionymi przez dzieciaki pod choinką prezentami. Co prawda, z ich otwarciem trzeba jeszcze zaczekać, ale i tak poczuliśmy już magię świąt. Po pracy, przy choince dzieci zaśpiewały: „Choinko, choinko, choinko zielona, z zielonego lasu przyszłaś tutaj do nas…”, „…choinko piękna jak las, choinko zostań wśród nas”. Życząc wszystkim wesołych świąt, w radosnym nastroju czekamy na nie!