„Przyszłość zaczyna się dziś” – pożegnanie klasy VIII

W środowe popołudnie 22 czerwca br. miało miejsce uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów naszej szkoły – klasy VIII. W części oficjalnej nastąpiło wręczenie wyróżnień, dyplomów i podziękowań dla uczniów i rodziców. Część artystyczna to piękny montaż słowno-muzyczny, z takimi elementami jak: taniec „Polonez”, recytacja, śpiew, czy przedstawienie przyszłego zjazdu absolwentów, w którym uczniowie klasy VII prezentowali możliwe zawody obecnych ósmoklasistów.

Montaż został przygotowany przez panią Edytę Łabędź wraz z uczniami klas IV-VIII. Część muzyczną wspomagała pani Maria Janas, natomiast pomoc w dekoracjach przypadł w udziale pani Marii Kozioł. Po jego obejrzeniu zapewne u wielu osób pojawiła się refleksja, że oto coś się kończy i coś się zaczyna…

Po części artystycznej wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów klasy ósmej.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie dzisiejszej uroczystości, a odchodzącym uczniom klasy VIII życzymy wszelkiej pomyślności w dalszej życiowej drodze. „Już w innej szkole, w inny dzień. Do zobaczenia znów…”.