Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

witaj_szkoloPiękny, wrześniowy poranek przywitał nowy rok szkolny – 2017/2018. Szkoła to poranne wstawanie, obowiązki, ale przede wszystkim zdobywanie wiedzy, rozwijanie pasji i marzeń. Samych sukcesów, nawiązywania relacji koleżeńskich, radości ze zdobywania wiedzy – życzyła uczennicom i uczniom Pani Dyrektor Natalia Kalemba, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci. Przedstawiła także nowych nauczycieli, którzy w związku z wprowadzeniem reformy edukacji będą w klasie VII uczyć takich przedmiotów, jak: biologia, fizyka, czy język niemiecki. Następnie krótki program artystyczny przedstawili uczniowie klasy VII. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na pierwsze w tym roku spotkania organizacyjne.  A więc WSPANIAŁEGO ROKU SZKOLNEGO 2017/2018!