Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

nowy rok szkolny3 września 2018 roku w naszej szkole był dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2018/2019. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Rozpoczęła się ona okolicznościowym przemówieniem pani dyrektor Natalii Kalemby. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klasy pierwszej. Swoje słowo skierował także do zgromadzonych Proboszcz Parafii Skrzyszów ks. mgr Zdzisław Gniewek RM. Po uroczystości ogólnej nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami w klasach. Ten nowy rok szkolny stawia przed całą społecznością szkolną także nowe wyzwania. Dołożymy wszelkich starań, by stworzyć w szkole przyjazny klimat, rozwijać w naszych uczniach ducha koleżeństwa i wzajemnego szacunku, kształcić młode umysły, a w sercach rozwijać i pogłębiać uczucia patriotyczne, do czego zobowiązuje nas patron szkoły. W nowym roku szkolnym życzymy Uczniom oraz Nauczycielom i Rodzicom wielu sukcesów i satysfakcji.