„Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Skrzyszów”.

extra-kompetetni123 Wójt Gminy Skrzyszów zachęca do licznego udziału w bezpłatnych szkoleniach informatycznych realizowanych w ramach projektu pn. „Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Skrzyszów”. Projekt skierowany jest do Mieszkańców Gminy Skrzyszów w wieku 25 – 74 lata, którzy chcieliby poszerzyć zakres własnych umiejętności cyfrowych. Zajęcia prowadzić będzie wykwalifikowana kadra instruktorów, odbywać się będą w małych – 12 osobowych grupach, tak aby każda osoba mogła pracować  samodzielnie przy komputerze. W ramach projektu każdy z uczestników otrzyma niezbędne materiały dydaktyczne oraz certyfikat ukończenia szkolenia. Kierunki szkoleń: „Rodzic w Internecie” , „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych” , „Tworzę własną stronę internetową (blog)”, „Rolnik w sieci” , „Kultura w sieci”. Szkolenia realizowane będą w 5 miejscowościach na terenie Gminy Skrzyszów: – Pracownia Orange w Łękawicy, – Remiza OSP w Ładnej, – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szynwałdzie lub siedziba Biblioteki Publicznej w Szynwałdzie, – Szkoła Podstawowa nr 1 w Skrzyszowie lub remiza OSP w Skrzyszowie, – Szkoła Podstawowa w Pogórskiej Woli lub remiza OSP w Pogórskiej Woli. Szkolenie z zakresu każdego kierunku trwa 16 godzin dydaktycznych. Zajęcia prowadzone będą w dwóch systemach: w weekendy (2 x 8 godzin) z przerwami kawowo – kanapkowymi  lub – w tygodniu, od poniedziałku do piątku (4 dni x 4 godziny) z przerwami  kawowymi.  Więcej informacji na stronie:  http://skrzyszow.pl/2018/10/12/bezplatne-szkolenia-informatyczne-pn-rozwijamy-kompetencje-cyfrowe-mieszkancow-gminy-skrzyszow/