Ślubowanie uczniów klasy I

W środę, 23.X.2019 roku odbyła się uroczystość pasowania na uczniów klasy pierwszej.    To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Uczniowie klasy pierwszej przedstawili krótki program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, zdając w ten sposób swój pierwszy egzamin na uczniów.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała Pani Dyrektor szkoły  Natalia Kalemba na prośbę Rodziców. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. ks. Piotra Skargi w Skrzyszowie. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne oraz kuferek słodkości. Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia!