„Święto rodziny”

Święto rodzinyOdbyło się 6 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Ks. P. Skargi  w Skrzyszowie, gromadząc całe rodziny zaangażowane w zajęcia na świeżym powietrzu. Świetna zabawa, konkursy i towarzysząca cały czas wspaniała atmosfera wywołały uśmiechy na twarzach i, czego można było się spodziewać, wzruszenie. Boisko szkolne zmieniło się na długi czas w, usłany konkursami, tor przeszkód, przez który musiały przedzierać się rodzinne drużyny. Wszyscy jednak z chęcią podchodzili do każdej konkurencji, by móc sprawdzić swoje umiejętności. Wspólna zabawa i ruch zaostrzyły apetyt na przygotowany poczęstunek. Miło spędzony czas, liczne atrakcje, konkursy i nagrody, wszystko to spowodowało, że rodzice i ich pociechy niechętnie opuszczali plac szkolny. Tegoroczny Dzień Rodziny z pewnością głęboko zapisze się w naszej pamięci.