Uroczyste pożegnanie klasy ósmej

24 czerwca 2021 uczniowie klasy VIII pożegnali mury Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Ks. Piotra Skargi w Skrzyszowie. Dziękując Pani Dyrektor, Radzie Pedagogicznej, Rodzicom oraz wszystkim pracownikiem szkoły przypomnieli, czego się nauczyli i co przeżyli w ciągu ośmiu lat szkolnej edukacji. Wzruszeniom nie było końca. Swoich starszych kolegów pożegnali również uczniowie klasy VII, którzy teraz przejęli odpowiedzialne zadania spełniane dotąd przez klasę ósmą.

Swoich wychowanków pożegnała również Pani Natalia Kalemba – dyrektor szkoły, wręczając im okolicznościowe upominki. Pani wychowawczyni przypomniała także wspaniałe chwile, jakie przeżyliśmy z naszymi absolwentami, życząc im powodzenia i spełnienia wszystkich marzeń.