VIII Gminny Konkurs Języka Angielskiego

20160425_2097507268_p1080016Dnia 15 kwietnia 2016 r., w piątek w Szkole Podstawowej Nr 2 im. ks. Piotra Skargi  w Skrzyszowie odbyła się VIII edycja Gminnego Konkursu Języka Angielskiego „English Here, English There, English Everywhere” pod patronatem Wójta Gminy Skrzyszów mgr inż. Marcina Kiwiora. Do udziału w konkursie organizatorzy zaprosili uczniów z klas IV – VI szkół podstawowych znajdujących się na terenie Gminy Skrzyszów. Uroczystego otwarcia konkursu dokonała Dyrektor szkoły – mgr Natalia Kalemba po czym uczniowie rozpoczęli zmagania z zadaniami przez kolejne 80 min. Nad przebiegiem konkursu czuwał koordynator konkursu – mgr Elżbieta Barnaś oraz komisja konkursowa w skład której wchodzili nauczyciele przybyli wraz z uczniami. Po podliczeniu punktów nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników. Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody oraz dyplomy.  W sposób szczególny zostały wyróżnione trzy pierwsze miejsca. Dyrektor szkoły wręczyła także dyplomy uznania nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu.

Tabela przedstawiająca wyniki konkursu:
Miejsce         Imię i nazwisko                Szkoła                     Liczba punktów
1.            Martyna Stawarz        SP Nr 2 Skrzyszów                 115
1.            Nikodem Jaworski     SP Nr 1 Skrzyszów                 115
2.           Kamil Jop                     SP Szynwałd                            113