Wizyta Św. Mikołaja

W dniu 6 grudnia 2021 r. do naszej szkoły przybył długo oczekiwany przez wszystkie dzieci gość – Święty Mikołaj. Na ten dzień czekali wszyscy, jednak najwięcej emocji i radości wizyta Świętego Mikołaja wzbudziła w najmłodszych uczniach „oddziału przedszkolnego” oraz klas I – III. W podziękowaniu za otrzymane prezenty, dzieci zaprezentowały Świętemu Mikołajowi swoje umiejętności wokalne i artystyczne, recytowały wiersze i śpiewały piosenki.

Była to również niezwykła okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z tym niecodziennym gościem.
Święty Mikołaj opuszczając mury naszej szkoły podziękował za miłe przyjęcie i obiecał, że za rok ponownie nas odwiedzi. Cała społeczność szkolna z całego serca dziękuje za odwiedziny i poświęcony czas. Dzięki tej wizycie jeszcze bardziej czujemy klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.