Wycieczka SKP do Krakowa

We wtorek 10 listopada 2015 odbyła się wycieczka Szkolnego Koła Przyrodniczego do Krakowa. W wycieczce wzięło udział 20 uczniów, pod opieką nauczycieli: p. Magdaleny Kielian i p. Piotra Tobiasińskiego. W programie wyjazdu znalazło się zwiedzanie z przewodnikiem ciekawej ekspozycji Muzeum Inżynierii Miejskiej wraz z salą doświadczeń oraz projekcja filmu prod. polskiej pt. „Klub włóczykijów” na podstawie książki Edmunda Niziurskiego. Projekcja miała miejsce w kinie „Cinema City” Kraków-Plaza. Ostatnim punktem był czas wolny dla uczestników w „Galerii Krakowskiej”. Wycieczka dostarczyła uczestnikom wielu wrażeń i pogłębiła ich wiedzę z przedmiotów przyrodniczych i historii polskiej motoryzacji. Planowy przyjazd pociągu „Regio” relacji Kraków Gł.- Nowy Sącz o godz. 19.35 na dworzec PKP w Tarnowie, gdzie na uczniów czekali już rodzice – zakończył wycieczkę.