Wycieczka szkolna do Trójmiasta

DSC06979Po serii wycieczek do Warszawy, przyszedł czas na poznanie innego regionu Polski, dlatego w tym roku szkolnym została zorganizowana wycieczka do Trójmiasta – w dniach 18-21.04.2018 r. Wzięło w niej udział 26 uczniów z klas: IV – VII, pod opieką nauczycieli: mgr Magdaleny Kielian i mgr Piotra Tobiasińskiego (organizatora i kierownika wyjazdu) oraz 1 rodzica. W czasie czterodniowego pobytu uczestnicy zwiedzili najważniejsze miejsca i obiekty w trzech nadmorskich miastach:   – w Gdańsku (który był naszą bazą): półwysep Westerplatte, Starówkę i nabrzeże Motławy; –  w Gdyni:  port i statki „ORP Błyskawica” i „Dar Pomorza”, Akwarium Gdyńskie, Kamienna Górę, klify w Orłowie;  – w Sopocie: deptak i słynne molo. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się jeszcze w Warszawie, w „Złotych Tarasach”. Punktualnie o godz. 22.19. w sobotę 21.04.  na stację PKP Tarnów wjechał pociąg, który przywiózł uczestników wycieczki, na których czekali już stęsknieni rodzice i rodzeństwo.