Zabawa karnawałowa 2019′

P105096728 lutego, w tłusty czwartek, dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I i III wspólnie bawiły się na balu karnawałowo-ostatkowym. Zgodnie z tradycją wiele osób postarało się o pomysłowe przebrania, dzięki którym czuło się niecodziennie i wyjątkowo. Humory dopisywały i maluchy chętnie pląsały w rytm muzyki tworząc koła, kółeczka, pociągi, korowody, pary lub tańczyły solo.  Panie wychowawczynie przygotowały ponadto  zestaw ciekawych konkursów oraz zabaw urozmaicających imprezę. Wybrano również królową balu, która nie tylko sama bawiła się wspaniale, ale potrafiła także zadbać o maluchy z „zerówki”. Została nią Julka Job z klasy III. Ostatnią atrakcją imprezy był poczęstunek smacznymi pączkami – jak na tłusty czwartek przystało.