Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

koniec-roku-szkolnego„Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek,
jutro wakacje, lekcje skończone! A teraz wszystkich czeka nagroda: wakacje, wczasy, słońce, pogoda,…”   (C. Janczarski, „Na wakacjach”)

W piątek 23 czerwca 2017 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017, dokonując podsumowania ostatnich dziesięciu miesięcy nauki. Były więc: świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy, nagrody, podziękowania i pożegnania… . Przed częścią oficjalną odbyła się Msza Św. w „ochronce”, którą dla całej społeczności szkolnej odprawił pracujący w naszej szkole ks. Marcin Pikul, który opuszcza parafię Skrzyszów i przechodzi do parafii p.w. Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny w Nawojowej (dekanat: Nowy Sącz-Wschód). Na koniec były życzenia WSPANIAŁYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Do zobaczenia 4 września…