Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami, nauczycielami i panią dyrektor – Natalią Kalemba spotkali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024. Swoją obecnością zaszczycił nas pan Marcin Kiwior – wójt Gminy Skrzyszów. Uroczystość rozpoczęła się przedstawieniem „Tajemnicza stacja” w wykonaniu uczniów klasy pierwszej i czwartej pod kierunkiem pani Edyty Łabędź i pani Danuty Zając.

Uczniowie poprzez wiersze i śpiew zaakcentowali nadchodzący czas relaksu i zasłużonego wypoczynku.

Ostatni dzień roku szkolnego to czas podsumowań, gratulacji i podziękowań. Pani dyrektor Natalia Kalemba szczególne słowa podziękowań skierowała do pani Urszuli Antosz, która po wielu latach pracy jako nauczycielka oddziału przedszkolnego odchodzi na zasłużoną emeryturę. Dziękowała Jej za profesjonalizm, serdeczność i morze cierpliwości. Po wystąpieniu pani dyrektor, głos zabrał pan wójt Marcin Kiwior, który również dziękował Jej za trud włożony w wychowanie i kształtowanie dziecięcych umysłów oraz wręczył nagrodę wójta gminy. Nie obyło się bez łez wzruszenia i burzliwych oklasków.

Po trudach dziesięciu miesięcy nauki dla uczniów nadeszła chwila niezwykle radosna i długo przez nich oczekiwana – czas wakacyjnej beztroski, zabaw i rozrywki.

Życzymy udanych, bezpiecznych wakacji. 😊 Do zobaczenia we wrześniu!