Zimowe zabawy oddziału przedszkolnego

Tak szybko płynie czas. Wydaje się, że jeszcze niedawno dzieciaki z zerówki chodziły na jesienne spacery, podziwiając piękno przyrody, zbierając żołędzie, kasztany i liście, a tu już środek zimy i czas na zimowe zabawy. Na szczęście (dla dzieci oczywiście), w tym roku sypnęło śniegiem nie najgorzej, więc można świetnie się bawić. Należy jednak pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas zimowych harców na śniegu.

Dzieci z zerówki pamiętają nie tylko o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas zimowej zabawy, ale także o ptakach, którym można w tym trudnym czasie pomagać. Dzięki jednemu z tatusiów stanął przed naszą szkołą piękny karmnik, w którym nasi skrzydlaci przyjaciele zawsze mogą znaleźć ziarno, tłuszczyk i słoninkę. Zachęcamy wszystkich do spacerów i aktywności fizycznej w ten zimowy czas, ponieważ, jak mówią słowa piosenki …”Sport to zdrowie, woła Zima, nic nas w domu nie zatrzyma, choć mróz szczypie a ja jaj, nura w zaspę śniegu daj!