232. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja, w tym roku 232, to jedna z okazji, które sprawiają, że możemy poczuć się dumni i wdzięczni za rodaków, którzy w odległych i trudnych historycznie czasach, swoją pracą i zaangażowaniem sprawili, że w sercach i umysłach Polaków nigdy nie zgasła potrzeba wolności.

Te i wiele innych, doniosłych słów usłyszała cała społeczność naszej szkoły podczas programu artystycznego, który zaprezentowali uczniowie z klasy V, VII i VIII pod opieką p. Marii Kozioł.
Montaż słowno – muzyczny  składał się z wierszy, historycznych wzmianek przypominających ważne dla naszej Ojczyzny wydarzenia. Dodatkową atrakcję stanowiły pieśni patriotyczne wykonane przez chór szkolny pod opieką p. Marii Janas.
Uroczystość zakończyła Pani Dyrektor, która podziękowała uczniom i opiekunom za przygotowanie akademii oraz życzyła Wszystkim przeżywania w miłej atmosferze chwil patriotycznych związanych ze świętami majowymi.