„Dzień Nauczyciela”/ Ślubowanie klasy I

15 października 2015 r. pierwszoklasiści zostali włączeni w poczet pełnoprawnych uczniów naszej szkoły. W uroczystości wzięła udział cała społeczność placówki, Rodzice oraz zaproszeni Goście: Wójt Gminy Skrzyszów – mgr inż. Marcin Kiwior, wiceprzewodniczący Rady Gminy – pan Piotr Kiwior     i przewodnicząca Rady Rodziców – pani Agnieszka Pietruszka, oraz wiceprzewodnicząca RR pani Agnieszka Salawa.  Dzieci długo przygotowywały się do tego dnia i z niecierpliwością oczekiwały na moment, kiedy w czapkach żaka  będą mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami. Po występie uroczyście złożyły przyrzeczenie  i zostały pasowane na uczniów przez Dyrektora Szkoły mgr Natalię Kalembę. Z rąk starszych koleżanek otrzymały pamiątkowe dyplomy i „rogi obfitości” wypełnione słodyczami oraz owocami.  Tego dnia świętowaliśmy również  Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji chór szkolny zaśpiewał  piękne piosenki, a wybrani uczniowie odczytali ciekawostki na temat obchodzenia Dnia Nauczyciela w różnych krajach świata. Szczególne słowa podziękowania za opiekę i wsparcie zostały skierowane do Pana Wójta Marcina Kiwiora. Pani dyrektor wręczyła także swoim nauczycielom „Nagrody Dyrektora”.