Dzień „Pluszowego Misia”

P104047504.12.2017 r. odbył się w naszej szkole „Dzień Pluszowego Misia”, który przygotowały nauczycielki klas 0-III. Udział wzięły wszystkie klasy, każda prezentując coś innego. Najmłodsze dzieci przedstawiły scenkę o misiu, klasa II wykonała prace plastyczne n.t. „Ja i mój miś”, natomiast dzieci z klasy III sporządziły opisy swoich misiów. Uczniowie klasy IV zaśpiewali piosenkę pt. „Pluszowy miś”, klasa V recytowała wybrane wiersze o misiach, natomiast uczniowie klasy VI sami układali wiersze o misiach, a później je prezentowali. Na koniec prezentacji uczniowie klasy VII czytali fragmenty bajek o misiach. Następnie nagrodzono najlepsze prace: kl. II – Michał Nowak, kl. III – Weronika Salawa, kl. IV –soliści: Marcin Nazarko i Krystian Pęcak, kl. V – Nicola Salawa, Kl. VI – Bartosz Zegar. Na koniec odbył się konkurs rysowania misia z zamkniętymi oczami, według instrukcji kolegi, który wygrała Wiktoria Jop (kl. V). Dzieci były zadowolone, a na koniec otrzymały ciasteczka w kształcie misiów z rąk pani Dyrektor.