Pożegnanie klasy VIII

Słowami: „Pomyślnych wiatrów” pożegnaliśmy uczniów klasy VIII Szkoły Podstawowej nr 2 im. Księdza Piotra Skargi w Skrzyszowie. Wzruszeniom i podziękowaniom nie było końca. Najstarsza klasa przedstawiła wyjątkowy program artystyczny przepełniony słowem mówionym i piosenkami. Następnie klasa VII pożegnała klasę VIII „na wesoło”, wcielając się w role postaci z bajki znanej wszystkim z dzieciństwa.

Nie sposób zapomnieć o „Polonezie”, który rozpoczął całą uroczystość. Następnie Pani Dyrektor, mgr Natalia Kalemba, pogratulowała Rodzicom wychowania tak wspaniałej młodzieży, wręczając symboliczne słowa „Podziękowań” również za wkład w życie szkoły. Swoich wychowanków pożegnała także Wychowawczyni, Pani Edyta Łabędź, życząc im sukcesów i spełnienia marzeń. Ze swoimi koleżankami i kolegami ze starszej klasy pożegnali się też siódmoklasiści, obdarowując ich symbolicznym podarunkiem. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców naszych Absolwentów.