Pożegnanie klasy VIII/zakończenie roku szkol. 2018/2019

P1060250Dnia 17 czerwca 2019 r. uczniowie klasy VIII uroczyście zakończyli edukację w naszej szkole. Był wspaniały program artystyczny, w którym nasi absolwenci podziękowali  wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za wspólnie spędzone lata. Będzie nam Was brakowało w nowym roku szkolnym. Dziękujemy za te wspaniałe osiem lat z nami, waszego zaangażowania, występów artystycznych, bardzo dobrych wyników w nauce i osiągnięć sportowych.  Jednocześnie wręczono nagrody i wyróżnienia za rok  szkolny 2018/2019 uczniom klas I-VIII, oraz podsumowano konkursy i akcje w tym roku szkolnym, również dla najbardziej zaangażowanych w działalność szkoły rodziców. Po pożegnaniu przygotowanym przez uczniów klasy VII obejrzeliśmy prezentację multimedialną ukazującą naszych ósmoklasistów na przestrzeni 9 lat. Krótkie wspomnienie, wzruszyło i rozbawiło wszystkich.  We wtorek 18.06.2019 odbyła się Msza Św., którą koncelebrował proboszcz parafii Skrzyszów – ks. mgr Zdzisław Gniewek, wraz z naszym katechetą ks. Sylwestrem, natomiast w środę 19 czerwca na spotkaniach z wychowawcami uczniowie odebrali świadectwa, po czym udali się na wakacje…   

Dziękując za cały rok pełen wrażeń i sukcesów,

życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód,

spotkań z ciekawymi
ludźmi

i wielu pięknych wspomnień…