Spotkanie z podróżnikiem

P1040457W czwartek 30 listopada 2017 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z podróżnikiem, z grupy „Trzask.pl”, dla klas I-VII. Tematem prelekcji były Indie. Prezentując ten ciekawy pod względem przyrodniczym i kulturowym kraj, prowadzący – pan Maciej Kras przedstawił  pokaz slajdów, którym ilustrował swoją opowieść. Można było dowiedzieć się bardzo wielu ciekawych rzeczy o Indiach – nie tylko  podstawowych informacji, ale też ciekawostek z życia codziennego hindusów. Zebrani z zaciekawieniem oglądali przywiezione z tego kraju przedmioty – a wybrani uczniowie mogli założyć tradycyjny hinduski strój kobiety i mężczyzny. Wszyscy z uwagą i ciekawością słuchali opowiadania podróżnika – prawdziwego globtrotera.