„Sprzątamy dla Polski” 2024′

19 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VII edycji akcji #SprzątamyDlaPolski!Zbliżające się obchody Dnia Ziemi dały okazję do uczestnictwa w tak ważnym przedsięwzięciu jakim jest troska o nasz wspólny dom–Ziemię!

W ramach tej akcji uczniowie klas młodszych i starszych wraz z opiekunami zaopatrzeni w worki, rękawice, wyszli w plener, aby posprzątać tereny zielone w pobliżu szkoły. Dzięki sprzyjającym warunkom pogodowym akcja przebiegła sprawnie, a efekty pracy uczniów były zadowalające. Udział w przedsięwzięciu był wspaniałą okazją do zrozumienia przez uczniów i nie tylko, że dbanie o swoje środowisko i czystość otoczenia jest priorytetem nas wszystkich. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.