Wyjazd na musical

17 kwietnia uczniowie klas: O, II i III udali się wraz z wychowawcami do Domu Kultury ”Mors” w Dębicy na musical „Dzwonnik z Notre Dame”, który wystawiony był przez Teatr Muzyczny „Forte” z Wrocławia. Przepiękne widowisko przepełnione było nie tylko elementami dobrego humoru, ale przede wszystkim wartościami edukacyjno-profilaktycznymi z uwzględnieniem aspektu tolerancji. Oprócz wspaniałej gry aktorskiej i śpiewu na żywo do w pełni nagranej orkiestry symfonicznej widoczne były fantastyczne iluminacje świetlne, które przykuwały wzrok i dodawały uroku całemu widowisku. Ogromnym atutem widowiska był wybudowany fragment fasady Katedry Notre Dame. Dzieci spędziły nie tylko miło czas, ale przede wszystkim zapoznały się z teatrem, widownią, aktorem, żywym słowem, a także z formą teatralną jaką jest musical.