Zabawa karnawałowa klas I-III – 08.02.2024

Tradycyjnie, jak co roku, w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa klas młodszych. Po ciężkiej pracy w I semestrze, uczniowie klasy pierwszej i trzeciej niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę. W czwartek 8 lutego od samego rana dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała w tym dniu inaczej niż zwykle, zamieniła się w prawdziwą salę balową.

Udekorowana kolorowymi balonami, wstążkami z bibuły i błyszczącymi serpentynami, zachęcała do zabawy. Dzieci przebrane za różne postacie z bajek i nie tylko, pląsały po sali w rytm muzyki niczym kolorowe „motyle”. Były korowody, kółeczka, tańce w parach i solo. W przerwach dzieci uczestniczyły w konkursach, które przygotowały dla nich panie wychowawczynie. Emocji, śmiechu i okrzyków było co niemiara. W trakcie trwania zabawy wybrano króla, królową i księżniczkę balu. Królem został Michał Starzyk, królową – Kornelia Bednarska, a księżniczką – Wiktoria Sarad. Z racji przypadającego na ten dzień „tłustego czwartku”, nie zabrakło pysznych pączków i innych słodkości – za które bardzo dziękujemy naszym kochanym mamom.

Zapraszamy za rok, a teraz życzymy udanego wypoczynku zimowego.😊