Dzień Seniora w naszej szkole

W dniu 15 marca 2023 roku w murach naszej szkoły gościliśmy nasze kochane Babcie i drogich Dziadków. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Utworem „Hej bystra woda” w wykonaniu ucznia klasy trzeciej – Tomasza Papugi powitaliśmy nasze kochane Babcie i drogich Dziadków.

Następnie do krainy radości poprowadziły Dziadków dzieci z oddziału przedszkolnego, które przedstawiły żywiołowy program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki, a także pokaz taneczny. Uczniowie klasy drugiej i trzeciej zaprezentowali swoją grę aktorską w bajce „Jędrek Jeżyk”. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej zaprezentować się na scenie. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Na zakończenie spotkania wystąpił szkolny zespół taneczny w tańcu „Bratnie dusze” oraz odśpiewano naszym kochanym Babciom i Dziadkom „Sto lat” w akompaniamencie akordeonu na którym grał nasz wspaniały muzyk – Tomek. Nie obyło się także bez życzeń od Dyrektora szkoły – Pani Natalii Kalemby, która skierowała w stronę naszych wspaniałych gości dużo ciepłych słów, życząc Seniorom wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, wyczarowany przez niezawodne mamy, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.

Zdjęcia z „Dnia Seniora” w galerii – zapraszamy!