IX Gminny Konkurs Języka Angielskiego

P1080497Dnia 21 listopada 2017 r. o godzinie 10:00 w Szkole Podstawowej Nr 2 ks. Piotra Skargi w Skrzyszowie odbyła się już IX edycja Gminnego Konkursu Języka Angielskiego  „The English Brainiacs”, pod patronatem Wójta Gminy Skrzyszów mgr inż. Marcina Kiwiora. Do udziału w konkursie organizatorzy zaprosili uczniów z klas V – VII szkół podstawowych znajdujących się na terenie Gminy Skrzyszów. Uroczystego otwarcia konkursu dokonała Dyrektor Szkoły – mgr Natalia Kalemba, po czym uczniowie rozpoczęli zmagania z zadaniami przez kolejne 60 min. Nad przebiegiem konkursu czuwała koordynator konkursu – mgr Elżbieta Barnaś oraz komisja konkursowa w skład której wchodzili nauczyciele przybyli wraz z uczniami. W konkursie wzięło udział 18 uczniów. Po zliczeniu punktów nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników. Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody oraz dyplomy. W sposób szczególny zostały wyróżnione trzy pierwsze miejsca. Dyrektor szkoły wręczyła również dyplomy uznania nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu. Wszystkim sponsorom składamy serdeczne podziękowania za wsparcie dla działań podejmowanych na terenie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Skrzyszowie:

  • Jan Starostka – ZAKŁAD PIEKARSKO CUKIERNICZY;
  • Aneta i Krzysztof Galus – „GALUX”;
  • Elżbieta i Kazimierz Świdzińscy – Delikatesy „HIT-POL”;
  • Paweł Mróz – FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA „SUBIEKT”.

Wyniki konkursowych zmagań:  

I – miejsce: Oliwia Sarad –  Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ks. Piotra Skargi  w Skrzyszowie, (opiekun: mgr Elżbieta Barnaś) – 68 punktów;                                   

II – miejsce: Aleksandra Siemek –  Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie, (opiekun: mgr Ewelina Pyrz) – 63 punkty;                                    

III – miejsce: Kinga Korus – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, (opiekun: mgr Kinga Brożek) – 58 punktów.