„Odblaskowa szkoła 2015” – FESTYN BEZPIECZEŃSTWA

W dniu 30 września nasi pierwszoklasiści  uczestniczyli w zorganizowanym przez  Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie IX Festynie „Bądź bezpieczny maluchu w drogowym ruchu”. Głównym organizatorem był Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie, przy współpracy Urzędu Gminy w Skrzyszowie i Zespołu Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie. W organizację zaangażowali się również funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. W trakcie festynu dzieciaki startowały w konkurencjach sprawnościowych – wyścigach, konkursie jazdy na rowerze, konkursie wiedzy o bezpieczeństwie. Mogły również podziwiać pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej zaprezentowany przez Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej Skrzyszów.