Wycieczka klas IV-VIII do Warszawy

W dniach 25-27 maja odbyła się wycieczka szkolna do Warszawy. Uczestnicy wycieczki wraz z opiekunami (p. Piotrem Tobiasińskim, p. Magdaleną Kielian i p. Agnieszką Barnaś) po dotarciu na miejsce zamieszkali w a&o Hostel na warszawskiej Woli. W trakcie trzydniowego pobytu zwiedzili: Stadion Narodowy, Centrum Nauki „Kopernik” oraz PKiN – taras widokowy „trzydziestka”. Był też wieczorny spacer po Warszawie.

W trakcie przemieszczania się po stolicy mogli zobaczyć jak funkcjonuje dwumilionowe miasto. Po trudach zwiedzania był smaczny i syty posiłek oraz integracja w pokojach w a&o Hostel. W ostatnim dniu uczniowie mieli czas wolny dla siebie w jednej z najbardziej znanych w Polsce galerii handlowej „Złote Tarasy”, która bardzo im się spodobała. Pogoda i humory dopisywały, plan został wykonany – więc wycieczkę należy zaliczyć do udanych. Późnym wieczorem w sobotę uczestnicy w doskonałych nastrojach i pełni wrażeń dotarli do Tarnowa, gdzie na dworcu PKP czekali już na nich rodzice.