Wycieczka klas IV-VIII do Wrocławia

W dniach 25-27.10.2021 odbyła się wycieczka klas IV-VIII do Wrocławia. 23 uczniów pod opieką nauczycieli (p. Beaty Bendzery, p. Jacka Gomułki i p. Piotra Tobiasińskiego – organizatora wyjazdu) spędziło 3 dni w tym pięknym mieście. Podczas pobytu uczestnicy zwiedzili Panoramę Racławicką, Centrum Wiedzy o Wodzie „Hydropilis” oraz Ogród Botaniczny.

Były też spacery po Wrocławiu, w czasie których uczniowie mogli obejrzeć Ostrów Tumski, Bulwary nad Odrą oraz Wrocławską Starówkę. Mieli też czas wolny w „Galerii Dominikańskiej”. Po zwiedzaniu był czas na odpoczynek i integrację w przytulnych pokojach Hostelu „Wratislavia”, w którym byliśmy zakwaterowani. Pogoda i humory dopisywały, więc trochę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do naszych domów. Zdjęcia z wycieczki można obejrzeć w galerii – zapraszamy!